PRIMOPREDAJA SAMOSTANSKIH SLUŽBI U SAMOSTANU NA GORICI

Službu gvardijana preuzeo je Fra Anđelko Barun, samostanskog vikara i ekonoma Fra Miroslav Ištuk, a službu drugog meštra novaka Fra Franjo Vrgoč


Livno · 25. kol. 2010.Mozaik

PRIMOPREDAJA SAMOSTANSKIH SLUŽBI U SAMOSTANU NA GORICI

U Franjevačkom samostanu sv. Petra i Pavla na Gorici u Livnu, dana 25. kolovoza 2010. godine, u nazočnosti provincijskog vikara Fra Marijana Karaule, izvršena ja primopredaja samostanskih službi. Službu gvardijana preuzeo je Fra Anđelko Barun, samostanskog vikara i ekonoma Fra Miroslav Ištuk, a službu drugog meštra novaka Fra Franjo Vrgoč. (kta/ž.g.)


najnovije